cennik zdjęć

W naszym zakładzie wiemy, że zdjęcia robione są w jednym celu – aby zachować, wspominać i przeżywać na nowo najcenniejsze chwile z życia. Nasz standardowy papier przewyższa wszystkie standardy. Ten wysokiej jakości papier zapewnia udoskonalone odtworzenie kolorów i wyjątkową stabilność obrazu. Jest dostępny w wersjach: błyszczącej i półmatowej. Zdjęcia wywołujemy na profesjonalym sprzęcie FujiFilm.

Wywołujemy także na papierze o zwiększonej grubości podłoża. Papier ten cechuje luksusowe wykończenie i znakomity wygląd. W tej chwili jest dostępny w wersji półmatowej. Chcesz zachować piękne wspomnienia lub chcesz podarować komuś coś wyjątkowego na szczególną okazję? Ten papier to prawdziwy skarb i doskonały pomysł na prezent urodzinowy lub świąteczny, dzięki któremu zdjęcia pięknych chwil będą wyglądały jeszcze lepiej.

Papier Supreme High Definition jest przeznaczony do profesjonalnych zastosowań. Zapewnia najszerszą gamę kolorów, wysoką gęstość maksymalną gwarantującą głębię czerni oraz znakomite nasycenie barw. Jest dostępny w wersji jedwabnej. Zawodowi fotografowie i artyści wymagają profesjonalnych rezultatów. Papier Fujicolor Crystal Archive Digital DP II spełnia wszystkie wymagania: pozwala zachować dla potomnych wspomnienia z ceremonii ślubnej, przyciąga uwagę w przypadku portretów i zdjęć komercyjnych, a także pomaga zgromadzić tłumy na wystawach prac fotograficznych. Ten papier sprawia, że zdjęcia ożywają.

Poznaj jak Fujifilm produkuje papier fotograficzny w Tilburgu

Przewiń na górę